Aktualności

Pod koniec kwietnia w Jarosławiu miały miejsce finały Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce. Nasza uczennica, Nikola Wojtala z klasy 3 informatyk, osiągnęła ogromny sukces, zdobywając tytuł finalistki Olimpiady oraz "Młodego Innowatora w Informatyce i Telekomunikacji". Ten sukces umożliwi Nikoli zwolnienie z egzaminu zawodowego z części pisemnej oraz otrzymanie indeksu na uczelnię. Brawo Nikola!

Dnia 30.04.2024 r. w Szkołach ZDZ w Kielcach odbył się wyjątkowy pokaz nawiązujący stylistycznie do epoki baroku. Uczniowie i uczennice klas fryzjerskich zaprezentowali efekty wielotygodniowych przygotowań. Zachwyt wzbudzał przepych misternie wykonanych fryzur, odpowiednio dobrane makijaże oraz piękne epokowe stroje, które dopełniały całość stylizacji. Autorkami „Barokowych inspiracji” są nauczycielki zawodu – Pani Agnieszka Perczak-Buda, Pani Beata Dobrowolska i Pani Iwona Jończyk. Pokaz był także okazją do zaprezentowania młodych talentów z zespołu muzycznego Stepler oraz duetu z klasy 2FRA. Gratulujemy pomysłu!

W miniony piątek absolwenci Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Zawodowego ZDZ w Kielcach świętowali uroczyste zakończenie szkoły. Naszą tradycją jest szczególne wyróżnienie najlepszego absolwenta. W bieżącym roku szkolnym Daria Hendzel - absolwentka Technikum Zawodowego w zawodzie technik usług fryzjerskich, uzyskała nie tylko najwyższą średnią ocen, ale i przez wszystkie lata nauki wyróżniała się aktywnością w życie szkoły i pomoc potrzebującym. Daria odebrała z rąk Dyrekcji Szkoły piękną statuetkę. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i tak pięknego zaangażowania w pomoc innym.

Wszystkim Absolwentom serdecznie gratulujemy! Życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych oraz pomyślności w dokonywaniu wyborów życiowych.

W dniu 17 kwietnia 2024 r. na Placu Artystów w Kielcach miała miejsce uroczystość Ślubowania uczniów klas pierwszych mundurowych i niemundurowych. W samo południe w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego rozpoczęła się Msza Święta pod przewodnictwem księdza biskupa Mariana Florczyka. Przemarsz pododdziałów i gości na Plac Artystów wzbudził zainteresowanie mieszkańców miasta. Na sztandar Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach pierwszoklasiści złożyli przyrzeczenie zawsze uczyć się najlepiej, stać na straży honoru i godności oraz dobrego imienia Szkoły.

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że uczennica Nikola Wojtala z klasy 3 informatyk zakwalifikowała się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce w kategorii teletechnika. Jej wybitne umiejętności i determinacja pozwoliły znaleźć się w gronie najlepszych 30 uczestników z całego kraju. To nie tylko indywidualny triumf Nikoli, ale także powód do dumy dla naszej szkoły oraz branży informatycznej. Ten osiągnięty rezultat jest owocem ciężkiej pracy, którą Nikola włożyła w rozwój swoich kompetencji.

dziennik

logowanie_office1.jpg

ikona pytania 3

wirtualny spacer

wirtualny spacer