Osiągnięcia artystyczne

Dnia 14 lutego w Zespole Szkół ZDZ w Radomiu odbył się konkurs recytatorski pod hasłem : "Miłość ma wiele imion". Jego uczestnicy w prezentowanych przez siebie wierszach ukazywali różne oblicza tego uczucia. Naszą szkołę reprezentowali: Patryk Pikuła, Arkadiusz Skrzyniarz, Damian Wojtasiński, Roman Truchan. Udany występ naszych uczniów przyniósł drugie miejsce w kategorii recytacji Arkadiuszowi Skrzyniarzowi, a trzecie Patrykowi Pikule. Natomiast Roman Truchan zajął I miejsce w kategorii poezja śpiewana. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Patrycja Dobek – uczennica III klasy o profilu logistycznym NTZ w Kielcach wyśpiewała kolejne laury.

 W dniu 19 listopada 2016 r. w Klubie Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych odbył się IV Festiwal Piosenki Wojskowej „Żołnierska Nuta”, którego celem było krzewienie uczuć patriotycznych, tradycji i historii poprzez kultywowanie artystycznej twórczości wojskowej. Z całej Polski przyjechało 39 uczestników. Patrycja otrzymała nagrodę specjalną – Puchar Komendanta Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych za wykonanie utworu pt. „Więzienne tango”. Gratulujemy serdecznie!

W piątek 27 października 2017 roku odbył się X Międzynarodowy Turniej Fryzjersko-Kosmetyczny „Stylista XXI wieku – Butterfly-Hair-Style – Wadowice 2017”, w którym nasza uczennica - Zuzanna Orzechowska zdobyła II miejsce. Organizatorami konkursu byli: Zespół Szkół w Andrychowie ZDZ w Katowicach i Niepubliczne Technikum w Wadowicach ZDZ w Katowicach, a miejscem zmagań stylistów był  Hotel&SPA Czarny Groń, a honorowy patronat nad przedsięwzięciem objęli: Małopolski Kurator Oświaty, Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Burmistrz Wadowic i Burmistrz Andrychowa.
Wśród konkurencji konkursowych znalazły się: Faro Kreator – ogólny wizerunek postaci BUTTERFLY, fryzura karnawałowa oraz makijaż ekstrawagancki w stylu BUTTERFLY. W tym międzynarodowym Turnieju udział wzięło 11 szkół, w tym nasze Technikum Fryzjerskie. Zmagania na grzebienie, nożyczki i makijażowe pędzle przyniosły sukces pierwszoklasistce z Kielc.

Patrycja Dobek - uczennica klasy II b technik logistyk Niepublicznego Technikum Zawodowego po raz kolejny błysnęła swoim wokalnym talentem. Nie tak dawno wyśpiewała nagrodę podczas konkursu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej, a już zdobyła kolejne laury w Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Żołnierskie kolędowanie". Finałowe występy odbyły się w środę, 6 stycznia, w Kościele Garnizonowym w Kielcach.

Patrycja Dobek, uczennica klasy drugiej technikum logistycznego z Zespołu Szkół ZDZ w Kielcach wyśpiewała III miejsce w Festiwalu Piosenki Wojskowej „Żołnierska Nuta” w kategorii wiekowej 17 - 26 lat, którego organizatorem był Klub Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych oraz Kościół Garnizonowy pod wezwaniem NMO Królowej Polski w Kielcach. Finałowe prezentacje odbyły się w niedzielę, 15 listopada w Kościele Garnizonowym.

dziennik

logowanie_office1.jpg

ikona pytania 3

wirtualny spacer

wirtualny spacer