Aktualności

Szkolna drużyna piłki nożnej wzięła udział w I Drużynowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkół ZDZ we Włoszczowie. W zawodach wystartowały Szkoły Zakładu Doskonalenia Zawodowego z: Radomia, Końskich, Starachowic, Kielc oraz gospodarze - Włoszczowa. Turniej został rozegrany systemem "każdy z każdym". Nasz zespół w tej rywalizacji okazał się bezapelacyjnie najlepszy wygrywając ze wszystkimi drużynami zdobywając tym samym komplet punktów.
Zastosowany przez naszą ekipę wariant gry z rozgrywającym bramkarzem zaskoczył przeciwników, którzy próbowali przeciwdziałać i szukać różnych środków do neutralizacji takiej gry, ale koniec końców nie mogli sobie poradzić z taką taktyką przyjętą przez nasz zespół a dodatkowo również indywidualne umiejętności techniczne, każdego z zawodników naszego składu pozwoliły już od początku meczu uzyskiwać przewagę nad każdą drużyną nie pozostawiając cienia wątpliwości, który zespół jest najlepszy pod względem piłkarskim. Dodatkowo zawodnik naszej szkoły Przemysław Ginter został najlepszym strzelcem turnieju.


Wystąpiliśmy w składzie: Karol Drzewicz, Alan Komorowski, Jakub Michta, Przemysław Ginter, Kacper Pawłowski - kapitan zespołu. Trenerem drużyny jest Sławomir Krupa.
Gratulujemy zwycięstwa naszej drużynie i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach.

dziennik

logowanie_office1.jpg

ikona pytania 3

wirtualny spacer

wirtualny spacer