Aktualności

Zespół Szkół ZDZ w Kielcach otworzył drzwi dla ósmoklasistów!
W piątek 24 maja, od godziny 10 do 14 zainteresowani mogli zwiedzać Zespół Szkół ZDZ w Kielcach. Oprócz ósmoklasistów pojawili się również ich rodzice oraz mieszkańcy miasta. Podczas wydarzenia przybliżono ofertę edukacyjną szkoły oraz zaprezentowano nowoczesne pracownie i zaplecze dydaktyczne. W programie przygotowano liczne warsztaty.


Jednym z głównych punktów programu było zapoznanie zwiedzających ze szkołą „od środka”. Uczestnicy mieli okazję porozmawiać z uczniami i nauczycielami. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się pracownia gastronomiczna, gdzie uczniowie demonstrowali swoje umiejętności kulinarno-cukiernicze oraz pokazy barmańskie. Nie zabrakło również prezentacji klas mundurowych, branż zawodowych – logistycznej, informatycznej i mechanicznej, treningu umiejętności strzeleckich oraz warsztatów: fryzjerskich, z zakresu samoobrony.
Na specjalnie przygotowanym stanowisku informacyjnym, pracownicy szkoły udzielali szczegółowych informacji na temat rekrutacji, oferowanych kierunków kształcenia oraz możliwości rozwoju zawodowego.
Otwarty Dzień w Zespole Szkół ZDZ w Kielcach był doskonałą okazją do zaprezentowania bogatej oferty edukacyjnej oraz nowoczesnej infrastruktury szkoły. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, co świadczy o rosnącej renomie placówki i jej atrakcyjności dla przyszłych uczniów.

dziennik

logowanie_office1.jpg

ikona pytania 3

wirtualny spacer

wirtualny spacer